فقط3مورد آتش سوزی ، ناشی از آتش زدن ضایعات و لا ستيك بوده است كاشان بدون حادثه چهارشنبه آخر سال را سپري كرد این سازمان امسال با برنامه ریزی های ویژه و آماده باش کامل با استقرار 13 تیم عملیاتی آماده ارائه خدمات ایمنی و امدادرسانی در حوادث چهارشنبه آخر سال بوده تا به خوبی و به موقع بتواند به یاری شهروندان در حوادث احتمالی بشتابد.
۱۳۹۴ شنبه ۱ فروردين - تعداد بازدید: 1473 بار
كاشان بدون حادثه چهارشنبه آخر سال را سپري كرد
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: این سازمان امسال با برنامه ریزی های ویژه و آماده باش کامل با استقرار 13 تیم عملیاتی آماده ارائه خدمات ایمنی و امدادرسانی در حوادث چهارشنبه آخر سال بوده تا  به خوبی و به موقع بتواند به یاری شهروندان در حوادث احتمالی بشتابد.
سید مهدی مجدالاشرافی با اشاره به آماده باش تیم های عملیاتی این سازمان در شب چهار شنبه آخر سال اظهار داشت: خوشبختانه تعداد فقط سه ماموریت انجام گرفته آتش نشانان در این شب ، هاكي از بدون حادثه بودن اين شهر بوده است.
مجدالاشرافی با تاکید براین که حضور والدین در کنار فرزندانشان در کاهش حوادث شب چهارشنبه پایان سال نقش موثری داشت، افزود: بر اساس گزارش های اعلام شده از حوادث این شب فقط3مورد آتش سوزی ، ناشی از آتش زدن ضایعات و لا ستيك بوده است و گزارش مصدومیتی در عملیاتهای انجام گرفته آتش نشانان ؛گزارش  نگردیده است.
 وی نقش فرهنگ سازی و اطلاع رسانی این سازمان ،در راستای ترویج فرهنگ ایمنی شهروندان را از انجام برنامه های مهم قلمداد کرد وگفت: برگزاری دوره های آموزش و پیشگیری از حوادث وسوانح و نحوه مقابله با آنها در مدارس ، چاپ و توزیع پوسترهای آموزشی، نصب تابلوهای هشداردهنده نکات ایمنی در معابر سطح شهر و پخش توصیه های ایمنی از تلویزیون های شهری و درج در جراید و سایت های خبری از عوامل کاهش حوادث امسال بوده است.
 ایشان خاطرنشان کرد: در مجموع می توان اینطور ارزیابی کرد که  امسال، شب چهارشنبه آخرسال را با همکاری شهروندان در کنار نیروهای امدادی و انتظامی به خوبی و بدون حوادث پشت سر گذاشتیم که بسیار حائز اهمیت است و از مشارکت قابل تحسین شهروندان در این زمینه تشکر می کنیم.
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
مطالب مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
سرخط خبرها
ترکیدگی لوله انتقال آب اصلی موجب جاری شدن آب و اب افتادگی چند منزل شد
ترکیدگی لوله انتقال آب اصلی موجب جاری شدن آب و اب افتادگی چند منزل شد
4 نفر نجات یافته از ریزش آوارمنزل مسکونی
4 نفر نجات یافته از ریزش آوارمنزل مسکونی
8 مورد عملیات آتش نشانان  در 24ساعته گذشته کاشان
8 مورد عملیات آتش نشانان در 24ساعته گذشته کاشان
مهارحریق منزل مسکونی توسط آتش نشانان کاشانی
مهارحریق منزل مسکونی توسط آتش نشانان کاشانی
مهارحریق بازار روز توسط آتش نشانان کاشانی
مهارحریق بازار روز توسط آتش نشانان کاشانی
آتش سوزی گسترده شرکت زغال درکاشان مهار شد
آتش سوزی گسترده شرکت زغال درکاشان مهار شد
تصادف مر گبار وانت سواری و پراید با 4 کشته وزخمی
تصادف مر گبار وانت سواری و پراید با 4 کشته وزخمی
روز پرحادثه با 13 مورد عملیات آتش نشانان  در کاشان
روز پرحادثه با 13 مورد عملیات آتش نشانان در کاشان
حریق منزل مسکونی حضور آتش نشان های ایستگاه چهار درساعت 12.21 تاریخ 18 تیر ماه 96
حریق منزل مسکونی حضور آتش نشان های ایستگاه چهار درساعت 12.21 تاریخ 18 تیر ماه 96
پربازدیدترین اخبار
تعرفه های پیشنهادی ارائه خدمات و عوارض سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان مسابقه 125 مانور طرح اضطراری فرودگاه کاشان اجرا شد سقوط فرد 59 ساله از کوه های اطراف کاشان باعث مرگ وی شد دستگاه بالابر خانگی در کاشان مرد 80ساله را به كام مرگ برد برگزاری دوره امداد نجات چاه پیشرفته ویژه آتش نشانان کاشان پرسنل سازمان آتش نشانی کاشان خون خود را اهدا کردند مانور آتش نشانی در نیاسر كاشان بدون حادثه چهارشنبه آخر سال را سپري كرد نجات 405 نفر در1396 عمليات آتش نشانان درسال 93
کاشان خیابان غیاث الدین جمشید کاشانی-کدپستی 8717686443
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان می باشد.